Pudełeczko

W Pudełeczku znjadziejsz sposób na nudę i ciekawych ludzi.


#1 2012-02-04 11:17:23

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Nicki Minaj

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/62628207/Nicki+Minaj+Super+Bass+3.png

Nicki Minaj to amerykańska raperka i piosenkarka. Naprawdę nazywa się Onika Minaj. Urodziła się 8 grudnia 1982, a dorastała w Queens w Nowym Jorku.

Dyskografia:

Mixtape'y:
Playtime Is Over (2007)
Sucka Free (2008)
Beam Me Up Scotty (2009)
Barbie World (2010)

Albumy:
Pink Friday (2011)
Pink Friday (Roman's Reloaded) (reedycja albumu Pink Friday, zostanie wydana 3 kwietnia 2012)

Single:
Massive Attack (feat. Sean Garrett) (2010)
Your Love (2010)
Check It Out (feat. will.i.am) (2010)
Right Thru Me (2010)
Moment 4 Life (feat. Drake) (2010)
Roman's Revenge (feat. Lil' Wayne) (2011)
Did It On'em (2011)
Super Bass (2011)
Girls Fall Like Dominoes (2011)
Fly (feat. Rihanna) (2011)
Stupid Hoe (2012) [singiel promocyjny]

------------------------------------------

Hm no co cóż sądzicie o Nicki?

Ja przyznam, że uwielbiam jej muzykę i jej styl. Ma trochę dziwny styl ubierania się + eksperymentuje z kolorami włosów (raz ma czarne włosy, drugi raz niebieskie, a innym razem ma blond, róż, zieleń, czerwień czy jeszcze inny odcień), ale to mi się akurat podoba, bo w większości przypadków ładnie wygląda (a że na wszystkich fotkach ładnie nie wychodzi to już akurat inna sprawa, bo chyba żaden artysta nie wychodzi doskonale na wszystkich fotach).
Chociaż moim zdaniem jej mixtape'y są dużo lepsze niż album studyjny. Z albumu to ok. 6 piosenek można by spokojnie wywalić. :c
A z jej piosenek lubię Blow Ya Mind, Muny, Super Bass, Moment 4 Life, Roman's Revenge, Beam Me Up Scotty, Saxon, Did It On'em, Stupid Hoe i jeszcze parę innych.

Ale zbulwersował mnie fakt, że Stupid Hoe to TYLKO singiel promocyjny. :C Piosenka jest zacna, jaram się nią ostatnio, bo text tej piosenki jest bardzo twórczy taki no.

Offline

 
- Co? - Pudełeczko! =D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.leniwce.pun.pl www.crazy.pun.pl www.klasa2d-brx.pun.pl www.syrena.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl