Pudełeczko

W Pudełeczku znjadziejsz sposób na nudę i ciekawych ludzi.


#1 2012-02-01 20:21:35

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Nasze ulubione książki

No to tutaj o ulubionych książkach piszemy.

Ja lubię cykle książkowe takie jak Dom Nocy, Zmierzch, Ever, Świat Nocy... I jeszcze parę innych. Ogólnie interesuje mnie ostatnio tematyka wampirów i innych stworzeń, taka ciekawa jakaś dla mnie jest. :> I nie, nie jaram się Edwardem Cullenem ani nie jestem psychofanką jakiegoś z bohaterów, nic z tych rzeczy. -.-

Offline

 

#2 2012-02-02 17:37:49

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: Nasze ulubione książki

Do moich ulubionych książek należy cały cykl Harry'ego Pottera. Moimi ulubionymi tomami są Zakon Feniksa i Insygnia Śmierci. Tak bez uzasadnienia, po prostu są wspaniałe

PS Tak, jestem szalonym potteromaniakiem i nadal zawzięcie czekam na list z Hogwartu ;c


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#3 2012-02-04 10:47:49

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: Nasze ulubione książki

PS Tak, jestem szalonym potteromaniakiem i nadal zawzięcie czekam na list z Hogwartu ;c

Żal.

Ja tam potterem się nie jaram, chociaż to niby jest książka o jakichś tam nieludzkich stworzeniach, magicznych wydarzeniach itp. i niby takie książki mi się podobają, ale twórczość panny Rowling mnie tak jakoś nie jara i nie chce mi sie tego czytać nawet. :3
Jedynie oglądałam 5 części filmu, 6 i 7 jezcze nie oglądałam, ale coś czuję, że muszę to uczynić.

Offline

 
- Co? - Pudełeczko! =D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pyrotehnic.pun.pl www.okecie93.pun.pl www.zielonki-rzyczyska.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.przemocdomowa.pun.pl