Pudełeczko

W Pudełeczku znjadziejsz sposób na nudę i ciekawych ludzi.


#1 2012-02-01 18:41:12

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

My Chemical Romance

My Chemical Romance (MCR, My Chem)- zespół punk popowy wykonujący delikatny, popularny punk-rock i ostrzejszy rock alternatywny. Jest błędnie opisywany jako emo lub punk (w odniesieniu do stylu oi!). Błędy te pojawiają się z tego powodu, że grupa tworzy muzykę eksperymentalną, a każdy z albumów ma w sobie coś niepowtarzalnego, co zadziwia (niestety, nie zawsze pozytywnie) wiernych słuchaczy zespołu.
Debiutanckim, ale mało lubianym albumem MCR był krążek "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love".
Kolejnym, ważnym albumem w karierze chłopaków był "Three Cheers for Sweet Revenge". Zespołem zaczęto się interesować. Wiele nagrań z płyty wykorzystywano do licznych reklam.
Sukces komercyjny My Chemi osiągnęli dzięki wydaniu płyty, pt. "The Black Parade", na której znajduję się takie rockowe przeboje, jak "Welcome To The Black Parade", "Famous Last Words", "I Don't Love You" czy "Teenagers".
Następnym albumem był długo oczekiwany "Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys". To właśnie na tej płycie znajduje się hit, który podbił serca fanów zespołu i innych słuchaczy rocka, pod oryginalnym tytułem "Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)".


To tyle. Jaki jest Wasz ulubiony utwór My Chemów? Co Wam się w nich podoba, a co zmienilibyście?


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#2 2012-02-01 19:10:04

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

Ja pie*dole... MCR to NIE JEST punk pop. -.- Ani tym bardziej muzyka eksperymentalna. Już lepiej walnij opis zerżnięty z wikipedii, przynajmniej może tylu pierdół w nim nie będzie...
Poza nie zgodzę się, że I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love yo mało lubiany album MCR. Mało lubiany to jest Danger Days, bo większość fanów MCR wolała smutne brzmienie zespołu, a wesołe "Na na na na..." wielu osobom po prostu nie przypadło do gustu.

Mimo wszystko zespół lubię, jak dla mnie każdy ich album i prawie każda piosenka jest dobra. Moimi ulubionymi albumami są Three Cheers for Sweet Revenge i The Black Parade. A z piosenek lubię takie utwory jak DESTROYA, Party Poison, Vampires Will Never Hurt You, Our Lady of Sorrows, Na Na Na, The Sharpest Lives, This Is How I Dissapear,   Thank You for the Venom, Cemetery Drive, Helena i wiele, wiele innych... Nie chce mi się wypisywać wszystkich piosenek.
Jedyną piosenką MCR, jakiej wręcz nienawidzę, jest Blood. Brzmienie piosenki jest beznadziejne, a wokalista ma w niej głos, ładnie mówiąc, jak stary dziad. -.- Ale na szczęście ta piosenka jest krótka no i to tylko bonus track, więc da się przeżyć. Jeszcze tych krótkich utworów z DD nie lubię, ale to nie piosenki tylko tzw. przerwy, dlatego tego nie wliczam.


No.

Offline

 

#3 2012-02-01 19:36:08

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

Punk pop zostało użyte w stosunku do wyrażenia popularny punk rock. No i przecież "Na Na Na" jest jednym z najbardziej komercyjnych kawałków zespołu, co nie znaczy, że najlepszym

Mnie się podobają wszystkie nagrania z 'Three Cheers for Sweet Revenge' oraz 'The Black Parade'. Pozostałe albumu też są wspaniałe, ale już nie tak dobre, jak te które wymieniłem w tym poście


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#4 2012-02-01 19:43:19

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

Punk pop to punk pop, Na Na Na to najwyżej taki lekki rock. Ale nie wiem skąd ty żeś ten punk pop wytrzasnął. -.- Komercyjne czy niekomercyjne, ale w utworach MCR nie ma ani trochę popu.

Mnie się podobają wszystkie nagrania z 'Three Cheers for Sweet Revenge' oraz 'The Black Parade'. Pozostałe albumu też są wspaniałe, ale już nie tak dobre, jak te które wymieniłem w tym poście

Ale z tym to już się zgodzę. Ofc. jeśli do piosenek nie liczyć Blood + te intra z Danger Days (np. Look Alive, Sunshine)

Offline

 

#5 2012-02-01 19:47:38

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

Look Alive, Sunshine to nie piosenka, to intro do świetnego albumu, jakim jest Danger Days.


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#6 2012-02-01 19:48:36

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

No i takie intra mnie wkurzają. Danger Days byłby świetnym albumem, gdyby nie te wnerwiające intra. :C

Offline

 

#7 2012-02-01 19:54:15

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

Racja, racja... Te pauzy między piosenkami są odrobinę denerwujące ;/


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#8 2012-02-01 19:55:31

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

Odrobinę? Są denerwujące w chu*. :< I nie da sie ich scrobblować na laście, ja pierdu!

Offline

 

#9 2012-02-01 19:59:33

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

Hehehe... Nie ma to jak zwolennicy lasta! Z tego, co wiem, to iTunes oferuje dłuższe wersje tych króciutkich bonusików...


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#10 2012-02-01 20:02:40

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

iTunes ssie. :C
No ale dobra, bo trochę na off-top schodzimy, weź zapodaj jakiś temat zgodny z tematem. :3

Offline

 

#11 2012-02-01 20:11:15

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

Jaka jest Wasza ulubiona okładka płyty MCR-ów? Zaczynając od pierwszego singla, przechodząc przez albumy koncertowe, kończąc na składance.


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#12 2012-02-01 20:12:44

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

Ulubiona okładka? Hmm... Lubię okładkę do Three Cheers for Sweet Revenge. Resztę też lubię, ale tą najbardziej.
Na temat albumów koncertowych i całej reszty się nie wypowiadam.

Offline

 

#13 2012-02-02 17:21:01

 Tation_

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 21
Punktów :   -2 
WWW

Re: My Chemical Romance

A ja lubię okładkę 'The Black Parade', bo zdobi ona moją koszulkę promocyjną ;D
A co do okładki 'Three Cheers for Sweet Revenge' to też lubię, bo jest bardzo krwawa


http://img.userbars.pl/177/35325.jpg

Offline

 

#14 2012-02-02 18:10:33

 massacree

Początkujący

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 27
Punktów :   -4 
WWW

Re: My Chemical Romance

No właśnie, krwawa jest. :3 A ja uwielbiam krwawe rzeczy. <3
A okładki The Black Parade nie lubię właśnie dlatego, że zrobi twa koszulkę, która jest prezentem od tej osoby!


/Nie schodź na off-top.
Ale ja lubie!

Ostatnio edytowany przez massacree (2012-02-04 11:26:40)

Offline

 
- Co? - Pudełeczko! =D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.syrena.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.leniwce.pun.pl www.klasa2d-brx.pun.pl www.juniorfansubs.pun.pl